VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Bölgesel kalkınmanın yanı sıra, uluslar arası platformda söz sahibi olarak sektörün lokomotiflerinden biri olmak ve ulusal kalkınmaya katkıda bulunarak vazgeçilmez bir marka olmak. Gerçek anlamda hijyen (Kapalı devre tam otomasyon) sağlayarak , alışılmış lezzetleri aratmayacak, Türk damak tadına uygun, kaliteli ürünleri tüketicilerle buluşturan ve sağlıklı süt ürünlerini her zaman güvenerek tüketebileceğiniz bir marka olmak.

 

FABRİKAMIZ

FABRİKAMIZDAN GÖRÜNTÜLER

Toplam 11.000 m2 alana sahip Calmio A.Ş, 4.000m2'lik kapalı alanda üretim yapmaktadır. Günlük 250 Ton süt işleme kapasitesine sahip olan tesislerde idari personelle birlikte 2010 yılı itibari ile 60 kişi istihdam edilmektedir. Bu sayı fabrika tam kapasite çalışmaya başladığında 200 kişiye ulaşacaktır.

Türkiye'nin en son teknolojiye sahip en hijyenik fabrikası olma özelliklerine sahip Calmio Tesisleri: Laboratuvar, Süt alım, Dezenfektasyon, Ayrıştırma, Süt-Peynir-Ayran-Yoğurt yapım üniteleri, İklimlendirme Odaları, Soğuk hava depoları, Ön arıtma ve atık yönetimi ünitelerinden oluşmaktadır.
01.jpg
010.jpg
015.jpg
05.jpg

 

KENDİRLİ GRUP HAKKINDA

Akaryakıt sektöründe ilk ticari faaliyetimize; Niğde İl merkezine 20.km mesafede bulunan Ovacık Kasabası Çamardı Karayolu üzerindeki arazimiz üzerinde kurmuş olduğumuz Akaryakıt Ürünleri Satış ve Servis İstasyonumuzda Poaş Bayisi olarak 01.04.1986 tarihinde başladık.

Amacımız tüm müşterilerimize güvenilir kaliteli bir hizmet sunmak, karşılıklı sevgi ve saygı kazanmaktı. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetler ve Akaryakıt Ürünlerimizin kalitesi Ticari Faaliyetimizin genişlemesine neden olmuş, Sektörümüzün çemberi büyüme trendini yakalamıştır.

Bu vesile ile şuanda Merkez olarak Ticari Faaliyetimizi sürdürdüğümüz Niğde Merkez Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki Akaryakıt Ürünleri Satış ve Servis İstasyonumuzda 12.01.1992 tarihinde tam teşekküllü olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Verilen kaliteli hizmetler, müşterilerimizin tercih ve talepleri bizlerin hizmet atağını artırmış, yeni bir işletmenin daha kurulmasına bizleri teşvik etmiştir. Yönetim kurulumuzda alınan kararlar ışığında üçüncü bir işletmemiz kuruluş çalışmalarına başlanmış girişimlerimize hız vermiştir.

kendirli.jpg
kurumsal.jpg

 

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 

  • Süt ve süt ürünleri sektöründe lider olabilmek adına hijyen ve sanitasyonu esas alarak kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler üretmek,
  • Gıda güvenliği ile ilgili bilgileri gıda zinciri boyunca iletmek ve talep etmek,
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için Kalite Yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirme yapmak,
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Personel eğitimini ön planda tutmak ve yasal mevzuatlar çerçevesinde çalışmak
01.jpg
011.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
5.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg


ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  • Çevre ile ilgili yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uymak,
  • Tüm çalışanlara çevre ile ilgili maksimum seviyede eğitim vererek, oluşan atıkları minimum seviyeye azaltmak için önlemler almak
  • Kirlilik kaynaklarının önlenmesi konusunda gerekli önlemleri almak, sürekli iyileştirme çalışmaları uygulayarak atıkların faydalı hale dönüştürme çalışmalarına katkıda bulunmak.
 
 
 
Kalsiyum, vücudumuzdaki kemikleri ve dişleri oluşturan, onları güçlü ve sağlıklı olmasını sağlayan bir elementtir.
Tanıtım filmimizi
izlemek için burayı tıklayınız.